سفر معاونین مدیرکل به شهرستان بهاباد

معاونین پشتیبانی ، پرورشی و فرهنگی، سلامت و تربیت بدنی در یک سفر کاری به بهاباد رفتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد دیدار با خانواده شهید فرهنگی، عیادت بیماران فرهنگی، همایش معلمان بخش آسفیج، نشست مدیران مدارس شهرستان بهاباد، تشکیل شورای اداری آموزش و پرورش، جلسه مشترک با فرماندار بهاباد، دیدار با رئیس شورای اسلامی شهر، بازدید از مراکز آموزشی، پرورشی، ورزشی، فرهنگی و تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی از مهمترین برنامه های این سفر بود.

معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش هدف از این سفر را بررسی ظرفیت های آموزش و پرورش در شهرستان بهاباد ذکر کرد و افزود: دراین سفر کاری وضعیت آموزشی، پرورشی، فرهنگی، ورزشی، مالی و اداری آموزش و پرورش این شهرستان توسط معاونین و کارشناسان اداره کل آموزش و پرورش مورد بررسی قرارگرفت.

"علی دهقان بهابادی"  ایجاد تعامل و ارتباط موثر بین ادارت آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق را از دیگر اهداف این سفر برشمرد و افزود: دراین سفر کاری،  مدیران  آموزش و پرورش شهرستانها میبد و اردکان نیز برای تبادل تجربه و همکاری حضور داشتند و با امضای تفاهم نامه ای معین یکدیگر در برنامه های آموزشی و پرورشی شدند.

وی خاطرنشان کرد: دراین بازدید علی سرداری اردکانی معاون پرورشی و فرهنگی، عباس دهقان معاون تربیت بدنی و سلامت، محسن موحدی و محمد اشرفیان مدیران آموزش و پرورش میبد و اردکان و تنی جند از روسا و کارشناسان حوزه معاونت پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش نیز حضور داشتند

دیدار با خانواده شهید فتاح صالحی

هیات اعزامی اداره کل آموزش و پرورش به شهرستان بهاباد در بدو ورود به این شهرستان در منرل شهید فتاح صالحی حضور یافت و ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام از ایثار و فداکاری این شهید فرهنگی تجلیل به عمل آمد

عیادت از فرهنگیان بیمار

معاونین مدیرکل آموزش و پرورش با حضور در منزل محمدعلی خوش خوش آبادی، بی بی سکینه رضوی، غلامرضاحسنی و مجیدتوکلی از این همکاران فرهنگی عیادت و درجریان روند بیماری آنان قرار گرفته و شفای کامل این عزیزان را از خداوند متعال مسئلت کردند.

همایش معلمان بخش آسفیج

  دراین همایش که معلمان بخش آسفیج حضور داشتند مسائل  و مشکلات و ظرفیت های این بخش مورد بحث و بررسی قرارگرفت و از زحمات معلمان مدارس بخش تقدیر به عمل آمد.

شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان بهاباد

درادامه این بازدید شورای اداری کارکنان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بهاباد نیز تشکیل و مدیرآموزش و پرورش شهرستان وضعیت آموزشی، پرورشی، فرهنگی، ورزشی و...آموزش و پرورش در شهرستان بهاباد را تشریح کرد و درادامه هریک از معاونین و تنی چند از کارشناسان این مدیریت به بیان پتانسیل ها، مسائل و مشکلات حوزه خود پرداختند.

دیدار با رئیس شورای آموزش و پرورش

معاونین مدیرکل آموزش و پرورش در ادامه سفر دو روزه خود به شهرستان بهاباد با فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش این شهر دیدار و درمورد مسائل مختلف آموزش و پرورش این شهرستان گفتگو کردند.

دراین دیدار لوح تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش به پاس تلاش و همراهی های حاج عباس اقبال برای توسعه آموزش و پرورش در شهرستان بهاباد به وی اهدا و از ایشان تجلیل به عمل آمد.

نشست مدیران مدارس شهرستان بهاباد

مدیران مدارس شهرستان بهاباد نیز درنشست مشترکی با معاونین مدیرکل آموزش و پرورش به طرح دیدگاهها، نقطه نظرات، مسائل و مشکلات مدارس این شهرستان پرداختند و نظرات و پیشنهادات خود را برای بهره مندی از ظرفیت حداکثری مدارس و فضاهای آموزشی و پرورشی شهرستان ارائه کردند

تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی

در نشست مدیران مدارس شهرستان بهاباد با اهدای لوح تقدیر و هدایائی از چهار پیشکسوت فرهنگی این شهرستان به نام های میرزا محمد ایمانی، احمد هوشمند، محمد علی اخوان، عبدالله بزم تقدیر شد و به پاس زحمات یکی از پیشکسوتان فقید فرهنگی مرحوم حاج علی اصغر گرانمایه از خانواده این فقید سعید نیز تجلیل شد

درادامه این برنامه بازدیدی هریک از معاونین، روسای ادارات و کارشناسان به بررسی مسائل آموزش و پرورش درحوزه کاری خود پرداختند.

بررسی وضعیت هنرستان کشاورزی، ظرفیت های اردوگاه بهاباد، فعالیت های دارالقران، فضاها واماکن ورزشی، موزه علوم طبیعی و مدارس مورد بازدید اعضای تیم اعزامی استان قرارگرفت.

آدرس کوتاه:

خدمات الکترونیک
خدمات الکترونیک


خدمات الکترونیک صفحه اصلی ادارات و واحد های تابعه آرشیو خبرها پرسش و پاسخ